Przedszkole Miejskie nr 15 w Olsztynie
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 14:51

Witaj WIOSNO!!!!

21 marca wraz z nadejściem wiosny przedszkolaki z grupy V i VI powitały nowa porę roku w Szkole Podstawowej w Rusi w towarzystwie dzieci z sąsiednich olsztyńskich przedszkoli. Na powitanie dzieci zostały oprowadzone po budynku szkoły przez Pana Dyrektora – żaden zakamarek nie krył przed nami tajemnic. Następnie spod szkoły wyruszył korowód przedszkolaków w kierunku Łyny, by tam zgodnie z tradycją utopić Marzannę /zdarzeniu towarzyszyły okrzyki i śpiewanie piosenek/.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
czwartek, 13 grudnia 2012 14:26

 

 

O trudności pożegnania przedszkolnych murów przekonali się nasi absolwenci, którzy zaledwie kilka miesięcy temu pełnili w naszej placówce rolę"starszaków". Zaledwie kilka miesięcy, a już widać znaczne zmiany: dodatkowe centymetry (panie nie są już takie wysokie... ), różnicę w prowadzeniu rozmowy, opowiadaniu o swojej szkole (zainteresowaniach, koleżankach i kolegach).

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 marca 2012 19:22

 

Las przykryty białą pierzynką


Dla tegorocznych starszaków las stał się miejscem wypoczynku i uważnej obserwacji za sprawą realizowanej w placówce innowacji pedagogicznej pt. "Las w czterech porach roku". Jesienią drzewa cieszyły nasze oczy nieograniczoną paletą kolorów, natomiast zimą oczarowały nieskazitelną bielą. Dzieci z grupy VI /"Mądre Sowy"/ podczas ostatniego spaceru do lasu nie szukały kolorowych liści lecz...śladów zwierząt na śniegu, radości z zabaw w puszystym puchu, ścieżek, którymi spacerowały jesienią oraz sprawdzały czy zielone igły świerków i sosen kolą tak samo jak ostatnio.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
czwartek, 04 września 2014 10:58

 

Po niezwykle gorących wakacjach i chwilach błogiego odpoczynku WITAMY W PRZEDSZKOLU! Mamy nadzieję, że rok szkolny 2014/2015 będzie pełen miłych niespodzianek, które nie zostaną obojętne dla rozwoju naszych PRZEDSZKOLAKÓW, a  Rodzicom dostarczą wielu powodów do zadowolenia. Wierzymy, że bieżący rok szkolny będzie okresem owocnej współpracy zorientowanym na rzecz najmłodszych.


Personel Przedszkola Miejskiego Nr 15 im. Wandy Chotomskiej w Olsztynie

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 13 grudnia 2012 14:19

 

 

W listopadzie 2012 r. dzieci z grup: I ("Misiaki") i II ("Leśne duszki") zaprezentowały pierwszy program artystyczny podczas uroczystości PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. Pierwsze wystąpienie na przedszkolnej scenie dostarczyło wielu emocji wszystkim uczestnikom uroczystości - nie tylko tym najmłodszym.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 26

PM15

DSC_0001.jpg

Olsztyn - portal miejski

BIP PM15

Zabawy dla dzieci

Tablica Ogłoszeń

 

Sondy

Podczas spotkania z LOGOPEDĄ najchętniej zasięgnąłbyś informacji na temat:
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości