Start

Poznaj nasze przedszkole

Certyfikat

Grupy

Dla rodzicówDesigned by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:330. Error 9: Invalid character
Przedszkole Miejskie nr 15 w Olsztynie
PDF Drukuj Email
środa, 26 sierpnia 2015 21:33

 

Zobaczcie, jak żegnaliśmy naszych Przedszkolaków!

KLIKNIJ TUTAJ Uśmiech

 
PDF Drukuj Email
środa, 02 września 2015 09:14

WITAMY PO WAKACJACH !!!!


Huraaaa!!!W końcu nadszedł 1 wrzesień!
Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które właśnie dziś przybyły do naszego przedszkola, by rozpoczynający się rok szkolny spędzić na wspólnej zabawie i odkrywaniu świata:) Równie serdecznie witamy najbliższych naszych przedszkolaków, którzy wielokrotnie obdarzyli nas wsparciem i zaufaniem:) 
Rozgrzani sierpniowym słońcem /wrześniowym również/, pełni optymizmu i zapału zapraszamy do wspólnej podróży pełnej przygód i atrakcji:)

 
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 listopada 2015 12:35

Zielona Flaga

Wielokrotnie zaznaczaliśmy, że temat ekologii jest nam niezwykle bliski. Podejmujemy wiele działań zmierzających do ochrony środowiska, ale również odkrywania tajemnic przyrody, odczuwania fascynacji światem, którego częścią jesteśmy. Cieszymy się, że nasze działania zostały docenione i otrzymaliśmy Certyfikat Zielonej Flagi  - tytuł nadawany w ramach Programu Eco - Schools. Otrzymany Certyfikat mobilizuje nas do podejmowania nowych działań, które przyczynią się do poszerzenia świadomości ekologicznej oraz poprawy stanu najbliższego otoczenia. W uroczystym przekazaniu Certyfikatu oraz wywieszeniu flagi uczestniczyły dzieci z całego przedszkola. Dziękujemy gorąco dzieciom i rodzicom za pomoc w realizacji zamierzonych celów - otrzymane wyróżnienie jest naszym wspólnym sukcesem oraz dowodem OWOCNEJ współpracy!

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
wtorek, 20 paĹşdziernika 2015 07:27

 

Warsztaty kulinarne

W dniu 12 października 2015 roku w Przedszkolu Miejskim nr 15 im. Wandy Chotomskiej w Olsztynie odbyły się warsztaty edukacyjne dla przedszkolaków, zorganizowane przez Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie dotyczące zasad zdrowego żywienia dla dzieci z najstarszych grup przedszkolnych. Głównym celem warsztatów było przekonanie dzieci do częstszego spożywania owoców i warzyw oraz utrwalanie dobrych nawyków żywieniowych. Podczas zajęć dzieci pod kierunkiem mistrza kuchni ? Artura Wawra oraz pod opieką swoich wychowawczyń przygotowywały samodzielnie smaczne potrawy z owoców i warzyw:

  • Sałatkę owocową,
  • Tartinki z warzywami,
  • Warzywne koreczki,
  • Sok wieloowocowy,
  • Szpinakowe gofry z owocami.

Atmosfera wspólnej pracy stworzona przez prowadzącego oraz ciekawy dobór potraw spowodowały, że dzieci bardzo chętnie próbowały przygotowane przez siebie sałatki
i soki, a największym powodzeniem cieszyły się gofry ze szpinakiem.

Całym zajęciom towarzyszyły regionalne oraz lokalne media m.in. TVP Olsztyn, Radio Zet Gold oraz Gazeta Olsztyńska, które przeprowadziły relację z odbywającego się wydarzenia. Podczas trwających warsztatów Agencję Rynku Rolnego reprezentował Dyrektor p. Andrzej Milkiewicz, Kierownik Sekcji Interwencji p. Dariusz Wasiela oraz pracownicy Sekcji Informacji i Promocji.

Jesteśmy jednym z dwóch przedszkoli w kraju, w których odbyły się tego typu warsztaty edukacyjne.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
środa, 11 listopada 2015 21:27

Gotuj z Mistrzem!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przepisami kulinarnymi proponowanymi przez Mistrza Kuchni, który nie tak dawno gościł w naszym przedszkolu:)

 

?Gotowanie z Mistrzem? ? Kreseczkowo gotuje smacznie

i zdrowo z mistrzem kuchni panem Arturem Wawerem

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 60

Dołącz do akcji

Facebook

PM15

DSC_6676as_1600x1067.jpg

Olsztyn - portal miejski

BIP PM15

Zabawy dla dzieci

Tablica Ogłoszeń

Sondy

Zaznacz aktywność, którą najchętniej wybiera Twoje dziecko:
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości